تجهیزات نمایشگاهی و اسپیس فریم در ایلام

یکی از مهمترین تجهیزات نمایشگاهی و تبلیغاتی اسپیس فریم است. اسپیس فریم در ایلام و سایر شهرهای ایران به عنوان یکی از ملزومات تبلیغاتی مهم، مورد استفاده قرار می گیرد. اسپیس فریم ها دارای فرم های هندسی منظمی هستند که در کنار هم قرار می گیرند و داربست نمایشگاهی را تشکیل می دهند. به دلیل ساختار ویژه اسپیس فریم، وزن این سازه بر روی زمین در جهت های گوناگون تقسیم می شود. بنابراین استحکام و مقاومت این سازه بالا بوده و برای ساخت غرفه و… گزینه مناسبی می باشد. 

ارائه خدمات اسپیس فریم در استان ایلام و سایر شهرستان ها مانند دهلران، ایوان، آبدانان، سیروان، دره شهر و… با تنوع و سرعت بالایی انجام می شود. اسپیس فریم در ایلام قابلیت های بیشتری نسبت به داربست دارد. چرا که وزن سازه به صورت هماهنگ به نقاط مختلف وارد می شود و هیچ نقطه ای از سازه فشار زیادی متحمل نمی شود. 

اسپیس فریم در ایلام
اسپیس فریم در ایلام

فهرست مطالب

فروش و اجاره انواع سازه غرفه اسپیس نمایشگاهی در شهر ایلام

علاوه بر اجاره تجهیزات نمایشگاهی در ایلام، با خرید اسپیس فریم می توان به صورت دائمی از مزایا و قابلیت های آن استفاده نمود. با کاربرد اسپیس فریم در ایلام می توان از مزایای آن بهره مند گردید. از مزیت های این سازه علاوه بر تحمل وزن بالا، می توان به سبک بودن آن نیز اشاره کرد. همچنین سهولت در استفاده و کیفیت بالای قطعات، از دیگر مزایای اسپیس فریم است.

در غرفه سازی نمایشگاهی در ایلام با استفاده از اسپیس فریم، بایستی به این نکته توجه داشت که نصب و باز کردن غرفه با سرعت بالایی انجام می شود. همچنین بارگیری و حمل و نقل آن آسان بوده و در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده است. اسپیس های موجود در این سازه، به صورت مکعب های توخالی هستند که در اندازه های مختلف تولید می شوند. لوله و مفتول های موجود در اسپیس فریم نیز با قطرهای مختلفی قابل استفاده هستند.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی و اسپیس فریم در ایلام
اجاره تجهیزات نمایشگاهی و اسپیس فریم در ایلام

فروش بست اسپیس فریم در ایلام

در فروش اسپیس فریم کارکرده در ایلام باید به این نکته توجه داشت که بست اسپیس یکی از ملزومات این سازه است. به منظور ایجاد اتصال در سازه بایستی از بست یا گیره اسپیس فریم که با ورق آبکاری شده 3 میلیمتری ساخته شده، استفاده نمود. این بست ها با استفاده از پیچ و مهره، سازه را به یکدیگر متصل کرده و آن را مقاوم می کنند.

بست اسپیس فریم در ایلام دارای ضخامت بالایی بوده و موجب استحکام بیشتر سازه می گردد. در فروش بست اسپیس در ایلام بایستی توجه داشت که بست ها متناسب با مفتول و لوله های سازه باشند. آبکاری بست های اسپیس باعث می شود تا در مقابل رطوبت دچار زنگ زدگی نشوند. تعداد بست ها باید حدودا چهار برابر تعداد لوله های اسپیس فریم باشد.

اسپیس فریم در ایلام و سایر شهرستان های این استان به دلیل شکل هندسی منظم، کاربرد فراوانی دارد. از این نوع سازه می توان در ساخت استیج ها، تالارها، غرفه ها، فضاهای نمایشی و… و به منظور اتصال تجهیزات صوتی و نورپردازی و… استفاده کرد. بنابراین اجاره و فروش انواع سازه غرفه اسپیس نمایشگاهی در شهر ایلام و شهرستان هایی مانند مهران، سرابله و… طرفداران زیادی دارد.

فروش انواع سازه غرفه اسپیس نمایشگاهی در شهر ایلام
فروش انواع سازه غرفه اسپیس نمایشگاهی در شهر ایلام

قیمت اسپیس فریم در ایلام

قیمت اسپیس فریم در ایلام با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می شود. یکی از عواملی که در قیمت نهایی این سازه موثر است، نوع مواد تشکیل دهنده آن است. هر چه مواد تشکیل دهنده اسپیس فریم از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار باشند، قیمت اسپیس نیز بالطبع افزایش می یابد. همچنین تعداد لوله ها و رکاب های موجود در سازه نیز تعیین کننده قیمت آن است. هر چه تعداد شاخه ها و رکاب های موجود در اسپیس فریم بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر می رود.

یکی دیگر از عواملی که در قیمت اسپیس فریم در ایلام تاثیر گذار است، نو یا دست دوم بودن آن است. در واقع اجاره یا فروش اسپیس فریم کارکرده در ایلام، می تواند تعیین کننده قیمت آن باشد. چرا که در پروژه های بزرگ استفاده از اسپیس فریم نو، هزینه های بالایی در پی دارد. استفاده از سازه های کارکرده می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها شود.

قیمت هر شاخه از اسپیس فریم در ایلام با توجه به متراژ شاخه یا لوله و همچنین کیفیت فلز به کار رفته در آن تعیین می گردد. علاوه بر این تعداد بست ها و پیچ و مهره های به کار رفته در سازه نیز می تواند در قیمت نهایی این محصول موثر باشد.

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی در ایلام از دیگر عوامل موثر در قیمت این محصول است. امروزه بسیاری از شرکت های سازنده اسپیس فریم، علاوه بر فروش اسپیس این محصول، نسبت به اجاره آن نیز اقدام می کنند. در واقع گاهی زمان لازم برای بررسی نکات مربوط به خرید اسپیس فریم وجود ندارد. همچنین در برخی مواقع خرید کامل قطعات اسپیس فریم به صرفه نیست. بنابراین می توان اسپیس فریم را برای مدت زمان مشخصی اجاره نمود.

قیمت اسپیس فریم در ایلام
قیمت اسپیس فریم در ایلام
اتصالات اسپیس

بست اسپیس به صورت تکی و عمده با کیفیت درجه با قیمت مناسب میباشد.

اجاره اسپیس

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی در سراسر ایران در کمترین زمان قابل اجرا می باشد.

قیمت اسپیس

قیمت هر متر اسپیس فریم بر اساس نوع متریال به کار رفته در ساخت تعیین میگردد.

سوله و سالن

امروزه کاربرد سوله‌هاکه به صورت موقت می‌باشند، در برپایی نمایشگاه‌ها..

بنر اسپیس

قاب بنر را به منظور ترویج یک کسب و کار و به عبارتی برای انجام تبلیغات

اسپیس کارکرده

فروش انواع اسپیس فریم دست دوم با کیفیت بدنه و آبکاری مناسب نموده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Pinterest
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اسکرول به بالا