قاب بنر اسپیس فریم

قاب بنر را به منظور ترویج یک کسب و کار و به عبارتی برای انجام تبلیغات مورد استفاده قرار می دهند. البته لازم به ذکر است که قاب بنر برای اطلاع رسانی ها نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد اما عمده ی کاربرد آن در تبلیغات رواج دارد. به این ترتیب قاب اسپیس و کاربرد آن در فضای باز و بسته برای تمام افراد روشن است. اگر از صاحبان مشاغل هستید و یا برای رواج دادن و تبلیغ حرفه و محصول خود نیاز به تبلیغات دارید، بهترین روش ساختن یک قاب و قرار دادن محتوای مورد نظر روی آن است.

قدم دوم این است که این بنر را در محیط درست و در مختصات مشخصی که در دید و توجه مخاطب وجود دارد، قرار دهید. بنر و محتوای آن را باید طوری ترتیب دهید که مخاطب را تحت تاثیر قرار بگیرد. توجه داشته باشید که از قاب اسپیس فریم یا اسپیس بنر می توانید در نمایشگاه ها و محیط های تبلیغاتی به بهترین نحو استفاده کنید و منفعت آن را نصیب خود کنید. 

قیمت فروش قاب بنر

ریال 47.000.000
  • اسپیس 2 متری 3 شاخه
  • اسپیس 3 متری کارکرده 4 تا
  • کرو 1 متری تعداد 5 تا
  • قفل پروانه ای تعداد 35 تا

قیمت اجاره قاب بنر

ریال 27.000.000
  • اسپیس 2 متری 3 شاخه
  • اسپیس 3 متری کارکرده 4 تا
  • کرو 1 متری تعداد 5 تا
  • قفل پروانه ای تعداد 35 تا
  • در مرکز شهر تهران 2*3 به مدت یه روز

فهرست مطالب

همچنین اگر برنامه ی برپا کردن سمینار و همایش های بخصوصی را دارید می توانید قاب اسپیس بنر را در پس زمینه ی صحنه اجرا قرار دهید و با قرار دادن محتوایی مرتبط با سمینار و همایش خود، طراحی صحنه را تکمیل کنید. استفاده از قاب برای تبلیغ بسیار کاربردی و به صرفه است، می توانید این روش تبلیغ را با روش مشابه آن یعنی پخش کردن برگه های تبلیغاتی مقایسه کنید. در این دوره با افزایش قیمت کاغذ، پخش کردن برگه های تبلیغاتی دیگر به صرفه و هوشمندانه نیست، اما نصب قاب های بنر با محتوای عالی در محیط مشخص می تواند شما را در جذب توجه و نظر مخاطب بسیار یاری دهد.

قاب بنر
قاب بنر نمایشگاهی

قاب بنر نمایشگاهی اسپیس فریم

قاب بنر اسپیس فریم از استحکام کافی برای برپا کردن یک بنر تبلیغاتی برخوردار است. این قاب بنر در این دوره در میان رایج ترین و فنی ترین نوع قاب برای استفاده در تبلیغات و سایر موارد قرار می گیرد. همچنین طراحی قاب اسپیس توسط سازه های همانگ و مقاوم اسپیس می تواند بسیار متنوع باشد ضمن اینکه می توانید اندازه های مورد نظر خود را با قرار دادن اسپیس های هماهنگ در کنار یکدیگر، به دست آورید. قاب اسپیس برپا شده توسط سازه های هماهنگ اسپیس را می توانید در تمام محیط های مورد نظر خود قرار دهید. همانطور که می دانید برای استفاده از این قاب برای تبلیغات بهتر است آن را در معرض تماشای مخاطب قرار دهید تا جلوه کند و پیام مورد نظر شما را به دید مخاطبین برساند. بعلاوه اگر قاب اسپیس فریم شما حاوی مطلبی برای اگاهی دیگران باشد نیز لازم است که در اماکن عمومی و در معرض تماشای اکثریت قرار بگیرد. 

بنابر این قاب بنر اسپیس فریم خود را حتی می توانید به عنوان حایل میان صحنه و عوامل پشت صحنه قرار دهید و یا برای تکمیل طراحی صحنه ی سمینار و سخنرانی های خود از این قاب و طراحی مورد نظر خود بعنوان محتوای آن استفاده کنید. انواع دیگر این قاب را می توانید با محتوای مورد نظر خود از دیوارهای و یا از سازه های تشکیل شده از فلز آویز کنید. هنگام انتخاب قاب های بنر اسپیس فریم لازم است به مرغوبیت و جنس اسپیس های آن توجه داشته باشید، همچنین فراموش نشود که ملزم به خرید این قاب ها نیستید بلکه می توانید آنها را بصورت اجاره ای دریافت کنید.

فروش و اجاره قاب بنر

قاب اسپیس فریم و موارد استفاده از آن

قاب بنر نمایشگاهی چشم اندازی کلی و نمادین از مجموعه ی شما را به نمایش می گذارد. قاب بنر نمایشگاهی به طور کلی مورد استفاده ی تمام مشاغل است. اگر صاحب فروشگاه و یا شرکت و سایر موسسه ها باشید، در هر صورت استفاده از قاب بنر نمایشگاهی به طریقی برای شما کارایی و استفاده خواهد داشت. به این ترتیب برای دریافت بهترین نتیجه از نصب یک بنر، لازم است که برخی نکات را مد نظر داشته باشید. بنابر این شما لازم دارید تا با یک طراح تبلیغات برای نوشتن و طراحی بنر تبلیغاتی خود صحبت کنید و آنچه لازم دارید را روی بنر مهیا کنید تا با قرار دادن آن در مختصات درست یک تبلیغ مناسب برای کسب و کار خود به انجام برسانید. 

توجه داشته باشید که بنرها محدود به یک نمایشگاه نمی شوند بلکه می توانید آنها را در تمام محیط ها مورد استفاده قرار دهید. قاب های بنر شما می تواند در محیط های باز و یا محیط های بسته مورد استفاده قرار بگیرد. شما پس از طراحی بنر و انتخاب سایز مورد نظر خود می توانید آن را در محیط دلخواه برپا کنید تا در نظر مخاطبان جلوه کند و نام مجموعه شما را بر سر زبان ها بیاندازد. نکته ای که در این میان لازم است به آن توجه شود اینکه شما ملزم به خرید یک بنر نخواهید بود بلکه می توانید آن را از مجموعه هایی که تخصص طراحی و فروش و اجاره بنرها شغل آنهاست، بنر مورد نظر خود را کرایه کنید. توجه داشته باشید که کلمات و رنگ و سایز و همچنین محل نصب یک بنر حرف اول را در این زمینه می زنند.

بنر غرفه نمایشگاهی

بنر غرفه نمایشگاهی می تواند بهترین تبلیغ برای حرفه و یا محصول شما باشد. این بنر ضمن اینکه طراحی ویژه ای به محیط غرفه شما می بخشد هم زمان کمک می کند تا مشتری آشنایی کافی را نسبت به شما به دست بیاورد. هر چه  قاب بنر نمایشگاهی شما شکیل تر و حرفه ای تر برپا شود مشخص می کند که شما توانایی بالاتری در معرفی خود و اعتماد بیشتری به نحوه عملکرد و یا محصول خود دارید. به این ترتیب از محتوای بنر خود برای تبلیغ کار و از نحوه چیدمان آن برای نظم دادن به محیط غرفه خود بهره ببرید. هماهنگ بودن رنگ بنرها و ایجاد هارمونی بین سایز و رنگ و طرح آنها با محصول و چیدمان غرفه می تواند میزان دقت و توجه شما به جزییات را در چشم مخاطب مشخص کند و این تاثیر قابل توجهی در انتخاب شما توسط او خواهد گذاشت. بنابر این ممکن است بهتر باشد که محتوای قاب های بنر، رنگ های به کار رفته در آن  و نحوه برپا کردن بنر در غرفه را به یک متخصص بسپارید تا مطلوب ترین نتیجه نصیب شما شود.

قاب بنر اسپیس فریم
قاب بنر دیواری

اسپیس بنر نمایشگاهی

اسپیس بنر نمایشگاهی محتوای مورد نظر شما را برای قرار دادن در معرض دید عموم، حفظ می کند. قاب بنر نمایشگاهی خود را می توانید از میان انواع قاب های بنر موجود در بازار انتخاب کنید اما لازم است توجه داشته باشید که این قاب ها برخی ویژگی های مهم را دارا باشند. برخی از این ویژگی ها عبارت می شوند از استحکام کافی این قاب ها در مقابل باد و بارش، همچنین لازم است اسپیس بنر نمایشگاهی به راحتی قابل جابجایی و منعطف باشد تا هم بتوانید محل استقرار آن را به آسانی تغییر دهید و هم اینکه بشود یک قاب را برای مدتی که لازم است جمع کرد و سپس در زمان نیاز از نو آن را برپا کرد. اسپیس بنر شما برای حاضر شدن در یک نمایشگاه لازم دارد تا ویژگی های حرفه ای یک قاب بنر تبلیغاتی را دارا باشد.

برای اینکه محتوای قاب اسپیس بنر شما بهترین نتیجه را نصیب شما بکند لازم است تا توسط یک متخصص در امور تبلیغاتی و محتواگذاری برای بنرها در این زمینه، محتوای مورد نظر شما را خلق کند. همچنین برای طراحی و نوشتن و انتخاب رنگ های بنر خود نیازمند یک فرد متخصص هستید تا با به کار گیری رنگ های مناسب و درشت تر کردن کلمات کلیدی، مطلب شما را به بهترین شمایل و با بهترین ترفند تبلیغاتی در نمایشگاه و یا در عموم به نمایش بگذارد. برای اینکه یک نتیجه ی عالی از محتوای نوشته شده در قاب بنر غرفه نمایشگاهی خود به دست بیاورید لازم است تا با متخصصین مشورت کنید و کار را به آنها بسپارید.

قاب بنر دیواری اسپیس فریم

قاب بنر دیواری اسپیس فریم به منظور ارائه ی تصویری مختصر و در عین حال کامل از نحوه کار و هدف شما است، هر آنچه که بنا است مخاطب در رابطه با شما بداند و مشتاق و جذب عملکرد و یا محصول تولیدی شما شود را لازم است در محتوای قاب بنر دیواری اسپیس فریم خود لحاظ کنید. قاب بنر دیواری اسپیس فریم را باید در سایز مناسب و در معرض دید عموم قرار دهید، بنر شما باید پیش از شما دیده شود تا یک آشنایی مختصر در رابطه با شما و مجموعه ی کاریتان در اخیتار مخاطب قرار دهد. یک بنر لازم دارد که با بهترین طراحی و حرفه ای ترین محتوا در معرض دید قرار بگیرد تا نتیجه ی مطلوب را نصیب شما کند. 

بنرها می توانند خلاقانه و عالی طراحی شوند و با محیطی که در آنجا نصیب می شوند امکاناتی جالب فراهم کنند. شما می توانید قسمت انبار محصولات را با آویختن یک بنر نمایشگاهی از قسمت فروش جدا کنید و یا دیواره های غرفه ی خود را با آویختن بنر مشخص کنید و حد فاصل محیط مربوط به خود را از محیط همسایه ای که در مجاورت شما نشسته است را جدا کنید. تاثیر قاب بنر دیواری اسپیس فریم را در بهبود شرایط شغل و حرفه خود بسیار جدی بگیرید.

اسپیس بنر نمایشگاهی

فروش قاب بنر اسپیس فریم

قاب بنر یکی از محصولاتی است که برای نمایش بنرها و پوسترها به کار می‌رود. این قاب‌ها معمولا از آلومینیوم یا فلزات دیگر ساخته می‌شوند و به راحتی قابل نصب و جابجایی هستند. قاب بنر اسپیس فریم یکی از نوع‌های محبوب این قاب‌هاست که برای استفاده در فضاهای تجاری و تبلیغاتی مناسب است. این قاب‌ها به دلیل طراحی زیبا و ساختار مستحکم، بهترین گزینه برای نمایش بنرها و تبلیغات در فضاهای عمومی و تجاری هستند.

قاب بنر اسپیس فریم به عنوان یک راه حل مدرن و جذاب برای نمایش بنرها و تبلیغات در فضاهای عمومی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قاب‌ها با داشتن ساختاری مستحکم و زیبا، امکان نصب و جابجایی بنرها را به راحتی فراهم می‌کنند. همچنین، این قاب‌ها به عنوان یک راه حل مدرن و قابل استفاده برای تبلیغات و نمایش بنرها در فضاهای عمومی و تجاری مورد توجه قرار گرفته‌اند و به دلیل امکانات متنوعی که ارائه می‌دهند، انتخاب خوبی برای تبلیغات و نمایش بنرها محسوب می‌شوند.

اجاره قاب بنر اسپیس فریم

اگر شما به دنبال اجاره قاب بنر اسپیس فریم هستید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. ما قاب بنر اسپیس فریم با اندازه‌ها و طرح‌های مختلف را برای اجاره ارائه می‌دهیم. این قاب‌ها مناسب برای استفاده در نمایشگاه‌ها، رویدادها، فروشگاه‌ها و فضاهای عمومی دیگر هستند.

با اجاره قاب بنر اسپیس فریم، شما می‌توانید به راحتی بنرها و تبلیغات خود را به نمایش بگذارید و به تبلیغات خود جلب توجه کنید. ما اطمینان می‌دهیم که قاب‌های اجاره شده تمیز، مرتب و در شرایط عالی به شما تحویل داده شوند تا به بهترین شکل ممکن بتوانید از آنها استفاده کنید.

اگر به دنبال اجاره قاب بنر اسپیس فریم هستید، با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و قابلیت‌های مختلف و اندازه‌های متنوعی را برای شما فراهم کنیم.

گالری قاب اسپیس فریم جهت برپایی بنر تبلیغاتی اسپیس گستران

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Pinterest
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 45 میانگین: 4.9]
اسکرول به بالا