اسپیس فریم دست دوم

اسپیس گستران به منظور افزایش قدرت خرید مشتریان خود دست به فروش انواع اسپیس فریم دست دوم با کیفیت بدنه و آبکاری مناسب نموده است. قیمت اسپیس دست دوم با توجه به سالم بودن و تمیز بودن آن تعیین میگردد. اسپیس فریم کارکرده انواع مختلفی دارد. شرکت گستران با خرید اسپیس دست دوم از مشتریان با قیمت عادلانه در خدمت شما سروران گرامی میباشد. اسپیس دسته دوم به غیر از قیمت مناسبی که دارد دارای مزایای دیگری نیز میباشد. ما در این صفحه سعی نموده ایم توضیحاتی کامل برای شما در این خصوص بیاوریم.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایین. مدل های این سازه های دسته دوم متفاوت میباشد که در قیمت اسپیس ها تاثیر گذار است.

اسپیس کارکرده

قیمت اسپیس فریم دست دوم (اسپیس کارکرده)

عنوان نوع قیمت اسپیس کارکرده
اسپیس کارکرده رنگ سیاه 260.000 تومان
اسپیس کارکرده رنگ نقره ای 270.000 تومان
اسپیس کارکرده آبکاری درجه پایین 280.000 تومان
اسپیس کارکرده آبکاری درجه با کیفیت 300.000تومان

خرید اسپیس فریم دست دوم چه مزایایی دارد؟

دنیای تکنولوژی روز به روز پیشرفت می‌کند. ساخت مدل‌های راحت‌تر و سبک‌تر داربست‌ها نیز از پیشرفت عقب نمانده اند. نگارنده شاهد بوده است که در بسیاری از روستاها برای ساخت خانه  باغ‌ها از بستن چند چوب به صورت مخروطی و کشیدن پلاستیک روی آن استفاده شده است. یا در بنایی‌ها از بشکه و تخته برای ایجاد داربست استفاده شده است.

داربست‌های ساختمان سازی اکنون به وسیله بست و پیچ و مهره به هم متصل می‌شوند تا نمای بیرونی یک ساختمان چند طبقه را تعمیر کنند و یا بسازند. اما ایده‌ها روز به روز نوتر می‌شوند. داربست‌های سنگین آهنی و سپس اسپیس فریم‌ها جزو این ایده‌ها هستند. اسپیس فریم‌ها قطعات فلزی بازیافت شده و سبکی هستند که با بست به یکدیگر متصل می‌شوند. اولین ایده توسط گراهام بل بر اساس مدل‌های فضایی داده شد تا در صنایع دریانوردی کاربرد داشته باشد. قطعات از الومینیوم و یا فلزات سبک ساخته شده و اندازه متفاوتی دارند. وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند، سازه‌های سبک و مقاومی را می‌سازند که می‌تواند برای گلخانه‌ها، نمایشگاه‌ها و سایبان‌های کوتاه مدت که نیاز به جابجایی دارند استفاده شود.

غرفه‌های ایجاد شده به وسیله اسپیس فریم‌ به راحتی قابل برق کشی هستند، زیرا فضای باز آن به صاحب غرفه اجازه می‌دهد سیم کشی برق راحتی داشته باشد. طریقه ساخت اسپیس فریم‌ به این صورت است که فلز به صورت مستطیلی به هم متصل شده و بعد از آن عرض این مستطیل با قطعات موازی مربعی یا مثلثی دوباره قطعه بندی می‌شوند.

فروش اسپیس کارکرده
مرکز اسپیس فریم دست دوم

استحکام اسپیس کارکرده

این ساختار باعث می‌شود قدرت استحکام قطعات بالاتر برود. ساختاری مشابه جوشکاری اسکلت بندی ساختمان. همانطوری که جوش‌ها در جوشکاری ساختمان باعث قدرت استحکام می‌شود، اتصال این شبکه‌ها به هم مقاومت سازهء اسپیس فریم را بالاتر می‌برد. خوبی کار با اسپیس فریم‌ها آن است که حتی اسپیس فریم دست دوم نیز بیشتر نیاز صاحبان مشاغل را برآورده می‌کند.

چند سالی است که خرید و فروش اسپیس فریم‌ها در فضای کشور پا گرفته است تا بتوانند با هزینه کمتری در نمایشگاه‌ها به راحتی ایجاد غرفه نمایند. هزینه کمتر در مقایسه با داربست‌هایی که با تخته و چوب و نئوپان ساخته می‌شود، یا استفاده از مصالح سبک ساختمانی است. رونق اسپیس فریم به خوبی پیش رفته تا آنجا که برخی به دنبال اسپیس فریم دست دوم هستند. این نوشتار درباره مزایای خرید و فروش اسپیس فریم دست دوم است. اجاره اسپیس نیز به اسپیس نو منحصر نمی‌شود، بازار اسپیس دست دو نیز به خوبی گرم است.

وقتی نام اسپیس فریم و یا سازه‌ی نمایشگاهی به میان می آید  شاید ذهن شما به جا های دور رفته از کاربرد اسپیس فریم در زندگی خود غافل شوید. البته شما اشتباه نمی کنید. بلی، از اسپیس فریم تا کنون معمولا در ساخت استیج و غرفه بیشتر به کار رفته است.

استفاده از اسپیس فریم فقط مختص این موارد نیست که در ادامه علاوه بر ذکر موارد بالا به موارد جدید و دم دستی هم خواهیم پرداخت. البته شایان به ذکر است که بیشترین استفاده از اجاره اسپیس فریم در ساخت غرفه‌ها برای نمایشگاه‌های فصلی و کوچه بازاری است. اگر شما تا کنون به این مکان ها رفته باشید خواهید دید که در ساخت غرفه ها از اسپیس  استفاده نموده اند.

اسپیس فریم دست دوم و کاربرد آن:

اجاره اسپیس فریم دست دوم نیز رونق دارد. کسانی که برای سوگواری یا عروسی به دنبال ایجاد حجله هستند و یا در محرم می‌خواهند ایستگاه صلواتی بزنند نیازی به ایجاد غرفه‌های مداوم ندارند. به همین دلیل بیشتر به دنبال اسپیس فریم دست دوم و اجاره اسپیس هستند. برای مدتی اجاره اسپیس کار کرده را پرداخته و از آن استفاده می‌کنند.

یکی از خوبی‌هایی که اسپیس فریم دارد این است که می‌توان آن را در متراژهای دلخواه تنظیم کرد. از این رو تنظیم ان برای یک غرفه فروش کتاب که نیاز به پنج متر مربع نیاز به فضا دارد، همانقدر امکان پذیر است که شخصی بخواهد برای یک گلخانه پانصد متری یک فضا ایجاد نماید. تفاوت این دو فقط در میزان مصالح و نوع آن خواهد بود اگر نه شیوه کار نیز یکسان است.

ساخت غرفه با اسپیس دسته دوم

یکی دیگر از ویژگی‌های ایجاد غرفه با اسپیس فریم دست دوم یا دسته دوم با مدل‌های متفاوت است. ایجاد غرفه‌های چهار گوش و مربع یا مستطیلی یا دارای سقف هلالی و به وسیله اسپیس فریم راحت است. از ویژگی‌های اسپیس دسته دوم تحمل وزن بالای آن است. هنگامی که برای اجاره اسپیس فریم دست دوم می‌روید به شما پیشنهاد استفاده از چادر آن می‌شود، اجاره چادر اسپیس دسته دوم قیمتی متفاوت از قیمت اجاره اسپیس کارکرده و یا نو است. همچنین قیمت چادر نو با چادر کار کرده آن متفاوت است. کسانی که برای ایجاد غرفه موقت اقدام به اجاره اسپیس فریم دست دوم می‌زنند، دو دسته هستند:

1)کسانی که برای مراسم کوتاه حجله‌پردازی‌های سوگواری به اجاره اسپیس دسته دوم اقدام می‌کنند.

2)کسانی که برای شرکت در نمایشگاه‌های چند روزه کوتاه مدت برنامه دارند.

گروه اول معمولا با پارچه‌های تسلیت و نمادهای عزاداری آن را تزئین می‌کنند و برایشان چادر اسپیس استفاده خاصی ندارد. چرا که اغلب از پارچه نوشته‌های تعزیه روی اسپیس دسته دوم استفاده می‌کنند. اما گروه دوم اغلب برای زیبایی غرفه خود نیازمند هماهنگی و هارمونی با سایر شرکت کنندگان است. حتی بیشتر آنها تلاش می‌کنند غرفه‌ای دلگشاتر و زیباتر ایجاد نمایند تا تماشاچیان و خریداران بیشتری را به غرفه بکشند. از این رو تلاش می‌کنند به همراه اجاره یا خرید اسپیس فریم دست دوم، از چادر ان نیز استفاده نمایند.

اسپیس فریم دست دوم
اسپیس دست دوم

اسپیس فریم کارکرده

خرید اسپیس فریم دست دوم فقط برای نمایشگاه‌های موقت کاربری ندارد. صاحبان برخی مشاغل نیازمند استفاده از غرفه‌هایی هستند که دوام داشته باشد. کسانی مانند، سازندگان بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگ، برپا کنندگان نمایش‌های خیابانی و پرورش دهندگان گل و گیاه از مهمترین خریداران اسپیس فریم دست دوم و یا کارکرده هستند. مسلما این برای غرفه‌داران، خرید از اجاره اسپیس کارکرده به صرفه‌تر است. صاحبان این مشاغل در صورتی که بخواهند از کار خود انصراف بدهند، مصالح خود را به عنوان اسپیس فریم دست دوم می‌فروشند. چادرهای اسپیس برای این مشاغل امری ضروری است زیرا باید نور کافی به محیط بتاباند و در ضمن مانع خروج و ورود هوای داخل سازه شود. چادرها مانند  اسپیس فریم‌ها قیمت و جنس‌های متفاوتی دارند.

استیج کارکرده :

من در نمایشنامه مدرسه‌مان در نوجوانی نقشی ایفا کرده و برای آن لوح تقدیر گرفته‌ام. یادم می‌آید آن روزها دهه فجر حتی در روستاها نیز برنامه اجرا می‌شد. برای اجرای نمایش ما همه زنان روستا را به جشن دعوت کرده بودند و من باید جلو حداقل دویست زن برنامه اجرا می‌کردم. برای آنکه شلوغ نشود و همه بتوانند به راحتی نمایش را ببینند، میزهای مدرسه را تنگ هم چیده بودند و روی آن یک قالی سه در چهار انداخته بودند. نمایش ما روی این فرش دوازده متری انجام گردید. درپایان نمایش هنگامی که اعضای گروه دور هم جمع شده بودند، ناگهان وزن زیاد باعث شکستن پایه یکی از میزها شد و فرش فرو رفت. خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید ولی خودش برای ما تبدیل به خاطره‌ای خنده‌دار شد.

در حال حاضر سن‌های نمایش و سکوهای خیابانی را با اسپیس دست دوم و یا نو می‌سازند. چنانچه در ابتدای نوشتار آمد، این سازه‌ها از فلزات مختلفی ساخته می‌شوند و همچنین به جهت آنکه می‌توانند با روش‌های متفاوتی به یکدیگر اتصال پیدا نمایند، وزن زیادی را تحمل می‌کنند. علاوه برآن به جهت آنکه سازه‌های اسپیسی می‌توانند کنار هم بست شوند، ساختار سقف پیدا می‌کنند و در صورت شکست یا معیوب شدن یک قطعه بقیه قطعات سازه نگهدارند سن خواهد بود. سن استیج و نمایش به راحتی در میدان شهر، پارک‌ها و مدارس بر پا می‌شود. فروشندگان و اجاره دهندگان اسپیس فریم دست دوم معمولا خودشان در نصب این سازه‌ها دستی دارند و می‌توانند آن را برایتان ایجاد نمایند.

اسپیس فریم دست دوم
اسپیس فریم دست دوم

مزایای اسپیس فریم دست دوم:

قطعات فلزی در زمان خرید و فروش با وزنشان اندازه‌گیری می‌شوند. یعنی مثلا اگر بخواهید یک در آهنی بخرید، باید آن در روی باسکول برود و بعد از وزن آن را قیمت گذاری کنند. سازه‌های فلزی نو قیمت بیشتری از سازه‌های مصرف شده دارند. این کهنگی یا نوی در کیفیت فلز بکار رفته ندارد، فقط هزینه فلز نو اضافه می‌شود. بسیاری از خریداران اسپیس فریم‌ها بعد از گذشت زمانی نیازی به قطعات خودشان ندارند و آن را به کسانی که شغلشان خرید و فروش این سازه‌ها هست می‌فروشند.

اجاره و فروش اسپیس فریم دست دوم در حال حاضر به کسانی که می‎‌خواهند برای خودشان غرفه ایجاد نمایند ولی هزینه زیادی نیز متقبل نشوند، یک گزینه خوب است. زیرا علاوه بر صرفه جویی در هزینه می‌توانند از استحکام قطعات مطمئن باشند. مهمترین مزیت یک خرید خوب کاهش هزینه‌هاست. خرید و فروش اسپیس فریم دست دوم از این نظر بسیار مطلوب است.

اجاره اسپیس دست دوم نیز از اجاره نو آن ارزانتر تمام می‌شود. از این رو بسیاری از کسانی که نیاز به سازه‌های نمایشگاهی و غرفه‌های فروش یک روزه یا کوتاه مدت دارند، آن را اجاره می‌کنند.

قیمت اسپیس دست دوم:

قیمت اسپیس نمایشگاهی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. اولین آن قطر فلز بکار رفته است. میزان فلز قیمت را کمتر یا بیشتر می‌کند که البته نشانه استحکام آن نیز هست. قطعات اگر آبکاری شده باشند، گرانتر هستند. ابکاری قطعات برای جلوگیری از خوردگی و نیز زیبایی و درخشش بیشتر انجام می‌شود. حجم بکار رفته فلز در سازه نیز از دلایل افزایش قیمت اسپیس فریم کارکرده است. از دیگر عوامل افزایش قیمت اسپیس کارکرده نوع فلز بکار رفته در آن است. با این‌ حال در کل ایجاد یک سازه نمایشگاهی مثلا دوازده متری با اسپیس فریم دست دوم  که وزن زیادی را نباید تحمل نماید، چیزی بیشتر از یک میلیون تومان یا یک میلیون و پانصد هزار تومان در زمان نوشتار این متن برای کاربران نیست. اما قیمت سازه‌ای که باید وزن بسیار بالا را تحمل کند بیشتر است.

در اینجا لازم است بگویم اسپیس فریم‌ دست دوم گاهی می‌تواند وزن‌های بسیار بالایی را تحمل نماید. و گاهی فقط به عنوان دکوراسیون و تزئین کاربرد دارد. این بسته به نیاز خریدار است که باید نوع اسپیس فریم مورد دست دوم نیاز خودش را تعیین نماید. با انتخاب با دقت لازم در خرید اسپیس شما دیگر دچار مشکل نمی شوید.

اگر مایلید درباره قیمت اسپیس فریم دست دوم و یا اجاره اسپیس فروشگاهی دست دوم  مطالب بیشتری بدانید، کارشناسان این سایت در کمال دقت به سخنان شما گوش نموده و شما را راهنمایی می‌کنند. همچنین شما میتوانید از دیگر شرکت های فعال در این زمینه مانند شرکت اسپیس سازان استعلام قیمت دریافت نمایید. از انجا که تخصص ما خرید و فروش اسپیس فریم دست دوم است، بهترین و منصفانه‌ترین قیمت اسپیس کارکرده را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت اسپیس فریم دست دوم
ساخت سوله اسپیس کارکرده

ساخت سوله اسپیس کارکرده

ساخت سوله اسپیس فریم دست دوم به عنوان یک ساختمان فلزی به منظور استفاده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این نوع سازه با استفاده از اسپیس فریم ها ساخته شده و واسطه متریال های هندسی و اتصالات گوناگون به هم متصل می ‌شوند.

مهمترین کاربردهای ساخت سوله اسپیس فریم دست دوم عبارتند از:

  1. انبارها و سوله ‌های صنعتی: ساخت سوله‌ های صنعتی به وسیله اسپیس فریم دست کارکرده برای ذخیره و نگهداری مواد و تجهیزات در صنایع مختلف انجام می ‌گیرد. برای استفاده بهینه از فضای داخلی و افزایش قابلیت اطمینان سازه، از سیستم‌ های سقفی تراکمی معمولا استفاده می ‌گردد.
  2. سالن ‌های ورزشی: ساخت سوله ‌های ورزشی به وسیله اسپیس فریم کارکرده که از وزن سبک و قیمت مناسبی برخوردار هستند، شهرت ویژه‌ ای در بین معماران و مهندسان پیدا کرده است.
  3. نمایشگاه ‌ها و رویدادهای موقت: سوله‌ های نمایشگاهی یا رویدادهای موقتی اغلب با استفاده از اسپیس فریم ساخته می ‌شوند. اسپیس فریم امکان ساخت سازه‌ هایی با ارتفاع بالا را فراهم می ‌کند.
  4. ساختمان ‌های تجاری: ساخت سوله ‌های تجاری و فروشگاه‌ ها نیز به وسیله اسپیس فریم صورت می ‌پذیرد. این نوع ساختمان ‌ها به دلیل قابلیت ساخت سریع و ارزان همواره محبوبیت بالایی داشته ‌اند.

بنابراین، ساخت سوله اسپیس فریم دست دوم برای انواع استفاده ‌های صنعتی، تجاری و ورزشی مناسب می باشد و از مزایایی مانند سازگاری با انواع مصالح و جوشکاری سریع برخوردار است.

ساخت موکب اسپیس فریم دست دوم

یکی از پرفروش ترین و در عین حال کاربردی ترین سازه های نمایشگاهی امروزی، اسپیس فریم دست دوم است. برخی از افراد گمان می کنند که اسپیس فریم های دست دوم کارایی چندان خوبی ندارند، در نتیجه از خرید و اجاره این اسپیس ها امتناع خواهند کرد. در حقیقت توانایی بالای اسپیس فریم های کارکرده در قیاس با اسپیس فریم های تازه مطلوب تر می باشد.

همانطور که میدانید در ایام عزاداری، اعیاد و … ایستگاه های صلواتی راه اندازی می کنند. استفاده از داربست های سنتی و سنگینی مازاد بر اینکه جمع آوری و نصب بسیار سخت تری دارند. مجموعه اسپیس گستران اقدام به ارائه ایستگاه صلواتی غرفه نمایشگاهی نموده است. اسپیس فریم های کارکرده این مرکز بسیار منعطف، سبک، زیبا و با دوام می باشند. ساخت موکب اسپیس فریم کارکرده بسیار آسان است. ناگفته نماند که استحکام و ایمنی سازه های اسپیس فریم کارکرده به نصب دقیق و اصولی آن وابسته است. در نتیجه این فرایند بایستی توسط نصاب های شرکت انجام گیرد. اسپیس فریم ها همانند قطعات مختلف پازل کنار هم قرار  خواهند گرفت و به علت تقسیم نیرو بر روی تمام قطعات، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند.

قیمت اسپیس فریم دست دوم
ایستگاه صلواتی با اسپیس کارکرده

ایستگاه صلواتی با اسپیس کارکرده

ساخت اسپیس فریم کارکرده در اندازه و سایزهای گوناگون جهت برپایی ایستگاه صلواتی بسیار کاربردی و مناسب می باشد. انواع اسپیس های کارکرده با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت تا با توجه به قابلیت جابجایی، سبک بودن و حمل و نقل آسان و خاصیت موقتی بودن این سازه ها جهت استفاده در ایستگاه های صلواتی استفاده شوند. ایستگاه صلواتی ساخته شده با اسپیس کارکرده در برابر شرایط گوناگون آب هوایی همچون طوفان، باران، نور خورشید و … به خوبی عمل خواهد کرد. مازاد بر اینها نحوه اتصال اسپیس فریم ها کارکرده با بست های گوناگون به گونه ای می باشد که وزن تمام سازه بر روی تمامی قسمت ها پخش می شود و در نهایت هیچ قسمتی از اسپیس فریم فشار اضافی وارد نمی شود. همانطور که میدانید ایستگاه های صلواتی مکان های پر رفت و آمد و شلوغی می باشند، در نتیجه استحکام و ایمنی آنها امری بسیار ضروری به شمار خواهد آمد.

مرکز فروش اسپیس دست دوم

فروش اسپیس فریم دست دوم به معنای فروش فریم هایی است که قبلا توسط دیگران استفاده شده اند و حالا قابلیت استفاده مجدد دارند. اسپیس گستران شرکتی است که در حوزه فروش و خرید اسپیس فریم فعالیت می کند و می تواند اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه کند.

فروش اسپیس فریم دست دوم مزایایی مانند کمترین هزینه، قابلیت قیمت گذاری مقرون به صرفه و … دارد.

برای خرید اسپیس فریم دست دوم، مشتریان می توانند به وب سایت اسپیس گستران مراجعه کنید و از طریق سیستم آنلاین آنها را خریداری کنند. همچنین، می توانند با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به فروشگاه ارتباط برقرار کنند.

اسپیس فریم ها به عنوان یک ابزار مهم در صنعت ساختمان شناخته می شوند و استفاده از اسپیس فریم دست دوم می تواند به مشتریان کمک کند تا در پروژه های ساختمانی خود هزینه های زیادی را کاهش دهند.

با این حال، قبل از خرید اسپیس فریم دست دوم، مشتریان باید به چندین عامل توجه کنند. اولا، باید مطمئن شوند که اسپیس فریم دست دوم هنوز در شرایط خوبی قرار دارد و قابلیت استفاده ایمن را دارد. ثانیا، باید از قیمت منصفانه اطمینان حاصل کنند و با توجه به شرایط بازار و کیفیت اسپیس فریم تصمیم به خرید بگیرند.

 

ساخت موکب اسپیس فریم دست دوم

فروش اسپیس فریم دست دوم یک راه مناسب برای کاربرانی است که برای پروژه های ساختمانی خود هزینه های کمتری پرداخت می کنند. با مراجعه به اسپیس گستران و انتخاب اسپیس فریم مورد نظر، می توانید از این فرصت بهره مند شوید.

اگر قصد خرید اسپیس دست دوم را دارید، می ‌توانید به سایت اسپیس گستران مراجعه کنید و در بخش فروش یا خرید، مراتب تقاضا و عرضه را شرح دهید. با استفاده از این سایت، می ‌توانید اسپیس دست دوم مورد نظرتان را با کمترین هزینه و زمان بیابید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Pinterest
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 89 میانگین: 5]
اسکرول به بالا