غرفه سازی

به جرات می توان گفت یکی از مؤثرترین متدهای تبلیغاتی در معرفی خدمات و محصولات غرفه سازی نمایشگاهی است. از آنجایی که در دنیای مدرنیته امروز که تبلیغات حرف اول و آخر را در معرفی هر کالا و محصولی می زند، چنین صنعت نوپا و در عین حال قدرتمندی حرف های بسیاری برای گفتن دارد. در این صورت معرفی کامل و مفصل آن برای هوادارانش خالی از لطف نیست. در حالت کلی غرفه سازی به ابزار خلاقانه و قدرتمندی در تبلیغات گفته می شود که زائیده ذهن و فکر طراح است و از آن به منزله تکنیک و به عبارتی ویترینی جذاب و متفاوت استفاده می کند تا به کمک آن انواع فعالیت ها، خدمات و محصولات متنوع را به فروش رساند. برخلاف تصور همگان غرفه سازی نمایشگاهی یک سازه فیزیکی نیست. بلکه یک تکنیک یکپارچه بازاریابی است که یک طراح از مشخصه های فیزیکی آن برای ایجاد فرصت های ایده آل، متفاوت و منحصر به فرد شغلی استفاده می کند.

غرفه سازی نمایشگاهی
غرفه سازی نمایشگاهی

لیست قیمت اجاره غرفه سازی بدون چادر نمایشگاهی

مشخصات غرفه سازی نمایشگاهی قیمت اجاره غرفه نمایشگاهی (تومان)
غرفه 4x2 بدون چادر نمایشگاهی 3.500.000 تومان
غرفه 6x2 بدون چادر نمایشگاهی 3.700.000 تومان
غرفه 8x2 بدون چادرنمایشگاهی 4.000.000 تومان
غرفه 3x4 بدون چادر نمایشگاهی 3.600.000 تومان
غرفه 5x2 بدون چادر نمایشگاهی 3.700.000 تومان
غرفه 9x2 بدون چادرنمایشگاهی 4.000.000 تومان
غرفه 3x3 بدون چادرنمایشگاهی 3.600.000 تومان
غرفه 4x5 بدون چادرنمایشگاهی 4.500.000 تومان

این روزها شرکت ها و کسب و کارهای مختلف بنا به دلایل گوناگون دوست دارند در نمایشگاه ها شرکت کنند. می دانیم که حضور موفق در نمایشگاه ها نه تنها موجبات اعتماد مخاطبین را جلب نموده بلکه صاحبان مشاغل و محصولات مختلف را قادر می سازد تا به بهترین شکل ممکن به معرفی خدمات و کالا فروشی خود بپردازند. زیرا همان گونه که در بیانیات فوق هم اشاره شد غرفه نمایشگاهی یکی از تأثیرگذارترین و قدرتمند ترین راه هایی است برای اینکه تجار و فروشندگان هر آنچه را برای فروش دارند در معرض دید مشتریان و مخاطبان قرار دهند.

چرا غرفه سازی نمایشگاهی؟

شاید این سؤال که چرا باید برای تبلیغات محصول یا خدمات خود غرفه سازی نمایشگاهی بهترین راه پیشنهادی است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت تجار و بازرگانانی که قصد دارند در سمینارها و نمایشگاه های بین المللی حضور پر رنگ و موفقی داشته باشند یکی از مهم ترین فاکتورهایی که بایستی به آن توجه کنند غرفه سازی نمایشگاهی است. ناگفته نماند که خلاقیت و نوآوری برای طراحی و ساخت چنین مکانی از اهمیت والایی برخوردار است. زیرا کسانی که به عنوان مخاطب یا مشتریان مرتبط با حرفه و کسب و کار شما مراجعه می کنند اولین متریالی که در همان نگاه اول توجهشان را جلب خواهد کرد و به عبارتی آن را علاقه مند به کالا یا خدماتتان خواهد ساخت همین غرفه نمایشگاهی است. چنین مراجعه کنندگانی کم و بیش در زمره بازار هدفتان قرار دارد و توجه به نیازها و سلایق آنان اصلی ترین برنامه راهبردی برای جذب و تبدیل آن ها به مشتریان دائمی است.

غرفه سازی اسپیس فریم
غرفه سازی اسپیس فریم

از دیگر دلایل عمده انتخاب غرفه نمایشگاهی این است که ماندگاری یک غرفه به عنوان مکان موقتی که قرار است چند روزی در آن به فرصت های ایده آل فروش محصولات و خدمات دست پیدا کرد در ذهن اذعان عمومی بیشتر و بارزتر از سایر شیوه های تبلیغاتی است. به شرط آنکه تأثیرات غرفه فراتر از دامنه یک سمینار یا نمایشگاه باشد. زیرا مراجعه کنندگانی که قرار است از غرفه شما بازدید کنند هنرتان به عنوان یک فروشنده حرفه ای این است که با تبدیل خلاقیت به یک راهکار، بازدید آن ها را به یک خرید بزرگ تبدیل سازید.

 
فروش و اجاره غرفه نمایشگاهی
فروش و اجاره غرفه نمایشگاهی

چرا خلاقیت در غرفه سازی نمایشگاهی اهمیت دارد؟

اجازه دهید این پرسش را که چرا خلاقیت در غرفه سازی نمایشگاهی اهمیت دارد را با سؤالی دیگر پاسخ دهیم. به نظر شما وقتی به عنوان یک مخاطب به بازدید نمایشگاه  می روید آیا اول از همه سراغ غرفه های معمولی می روید یا اینکه غرفه های شیک و جذاب توجهتان را جلب می کند؟ آیا واقعاً مسیر خود را به سمت غرفه هایی که خلاقیت و ابتکار بیشتری در طراحی شان به کار رفته تغییر نمی دهید؟ بدانید که افراد دیگر هم درباره غرفه شما همین نظر را خواهند داشت. پس اگر می خواهید غرفه تان به یک مکان پر بازدید در نمایشگاه تبدیل شود که قریب به اکثریت آنان خریدهای بزرگ تری را به دنبال داشته باشند نیاز است اولین چیزی که برای طراحی غرفه سازی در ذهنتان خطور کند خلاقیت باشد.

حال سؤال اینجا است که چه متریال هایی موجبات خلاقیت در طراحی غرفه سازی را فراهم می آورند؟ در ادامه به معرفی این عوامل خواهیم پرداخت:

  • برند و لوگوی شما اولین عامل مهمی است که در طراحی غرفه سازی نیاز به خلاقیت و نوآوری دارد. از آنجایی که این عامل اولین و مهم ترین قدم برای معرفی محصول یا فعالیت شما به مخاطبان است بنابراین اگر در طراحی و ساخت غرفه، برند و لوگوی مدنظرتان با اندکی خلاقیت ترکیب شود راحت تر و سریع تر می توانید در معرفی کسب و کارتان موفق شوید.
  • محصول یا خدماتی که قرار است در نمایشگاه ها و سمینارها به بازدیدکنندگان خود معرفی کنیم متریال مهم دیگری است که در همان بدو ورود به غرفه، توجه آنان را به سمت خود جذب می کند. پس به کار بردن خلاقیت در هرچه جذاب تر و زیباتر نشان دادن محول به هنگام غرفه سازی نمایشگاهی خالی از لطف نیست.
  • معجزه رنگ ها و به کار بردن اشکال هندسی شیک، مخاطب پسند و زیبا را در غرفه سازی دست کم نگیرید. این را بدانید که یک غرفه هرچقدر محبوب و قدرتمند باشد اما اگر به هنگام طراحی و ساخت آن از رنگ های پر انرژی و چشمگیر و نیز اشکال هندسی جذاب و گیرا استفاده نشود قطعا نمی تواند تأثیرات شگرفی را پر مخاطبان خود ایجاد کند.
  • به هنگام طراحی غرفه نمایشگاهی از نقاط تأثیرگذار غرفه غافل نشوید. چرا که یک غرفه سازی خلاقانه و هوشمندانه یعنی فکر کردن به تمامی نقاطی که در دست دارید. می توانید از طراحی زیبا و منحصر به فرد سقف ها و دیوارها برای متفاوت نشان دادن غرفه خود استفاده کنید.
 
اجاره غرفه نمایشگاهی
اجاره غرفه نمایشگاهی

آنچه که تا اینجای مطلب گفته شد تماماً برای این بود که نام غرفه سازی اسپیس گستران به عنوان جرقه ای در ذهنتان روشن شود. شما می توانید هر ایده و ابتکاری را از جمله غرفه سازی ارزان، اجاره کف سازی غرفه نمایشگاهی و… در این مجموعه عظیم، خلاق و منحصر به فرد با نام غرفه اسپیس فریم محقق سازید.

غرفه سازی
غرفه سازی

طراحی و ساخت غرفه سازی نمایشگاهی ارزان چگونه است؟

احتمالاً الان که ابن مطلب ما را مطالعه کردید ذهنتان سرشار از انواع ایده های متنوع برای طراحی غرفه سازی نمایشگاهی خوب و پسندیده باشد. در کنار آن ممکن است این سؤال در ذهنتان هم خطور کند که آیا ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان قیمت در منار تمامی زیبایی ها و جذابیت های خود امکان پذیر است؟ شاید به این فکر کنید که ایده هایی که در ذهن دارید بیش از اندازه رؤیایی هستند و نمی توانند با ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان هم تراز و هم سو باشند. حال بیایید وارد مرحله بعدی از طراحی غرفه سازی شویم. الان شما نیاز دارید تا تمامی ایده هایتان را به کمک طراحان مجرب و متخصص در زمینه غرفه ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان به مرحله اجرا در آورید. طراحانی که با چیدمان غرفه های نمایشگاهی به بهترین شکل ممکن، طراحی و ساخت غرفه فضای باز متناسب با سلیقه و نیاز شما تجار و فروشندگان حرفه ای، کف سازی غرفه نمایشگاهی و… بتوانند ایده های شما را با خلاقیت ، تجربه و مهارت ترکیب و تلفیق سازد. اینجا است که باید بگوییم که غرفه سازی اسپیس گستران در کنار شما است تا تمامی این اقدامات را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

معماران و طراحان غرفه سازی اسپیس گستران مجموعه حاذق و مجرب در امر طراحی و ساخت غرفه سازی در تهران می باشند که صفر تا صد غرفه سازی نمایشگاه را به بهترین شکل ممکن آن هم با قیمت های بسیار مقرون به صرفه و ارزان انجام می دهند.

قیمت غرفه سازی نمایشگاه تهران چگونه است؟

همانطور که گفته شد غرفه سازی نمایشگاهی به طراحی یک مکان محدود در نمایشگاه ها و سمینارها گفته می شود که از آن برای مدت زمان موقتی به منظور فروش و عرضه محصولات و خدمات استفاده می شود. آنچه که درباره این ابزار قدرتمند مهم و حیاتی است این است که بایستی تمامی عناصر زیبایی را در خود جایی داده و آن ها را به اجزاء جدایی ناپذیر خود مبدل سازد. به گونه ای که بتواند بخش عظیمی از نیازهای بازاریابان و برندینگ های شرکت ها را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد. درست است که مشخصه هایی همچون زیبایی و جذابیت جز عناصر مهم و کلیدی غرفه نمایشگاهی به حساب می آیند اما قیمت غرفه سازی یکی از مهم ترین پارامترهایی است که باید به هنگام طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی تهران به آن توجه گردد.

غرفه نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی

به بیانی ساده تر اطلاع از قیمت غرفه سازی یا همان غرفه نمایشگاهی ارزان یکی از چالش های بحث برانگیز میزان تجاری است که قصد دارند با قیمت های مقرون به صرفه در کنار این همه زیبایی و جذابیت در نمایشگاه های بین المللی ظاهر شوند. زیرا آن ها می دانند که غرفه های خاص، متفاوت و منحصر به فرد در کنار مزیت های بی شماری که دارد قیمت های بالایی هم برای کاربران به بار می آورند. غرفه سازی اسپیس فریم با طراحی نسل جدید و مدرنی از غرفه نمایشگاهی از پیش ساخته و ارزان قیمت که نسل پیشرفته تری از غرفه های از پیش ساخته قدیمی هستند، ضمن اینکه مزیت هایی نظیر زیباسازی و جذابیت، فرم، شکل و کارایی خوب و رضایت بخش را به همراه داشته باشند بتوانند با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه برای تمامی مشاغل و کسب و کارها مناسب باشند.

برگزاری یک نمایشگاه نیاز به یک سازه دارد تا غرفه های مختلف بتوانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند. غرفه سازی نمایشگاهی با هدف ساخت غرفه های موقتی و یا دائمی برای نمایشگاه های سراسر کشور انجام می شود. بنابراین، اگر مجری برگزاری انواع نمایشگاه های بزرگ و کوچک در سراسر ایران هستید، می توانید از خدمات فروش و اجاره غرفه سازی نمایشگاهی استفاده کنید. اسپیس فریم ها بهترین سازه برای ساخت غرفه های نمایشگاهی محسوب می شوند که با قیمت پایین و مقاومت بالا در هر مکانی قابل استفاده می باشند.

فروش غرفه نمایشگاهی
فروش غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی برای نمایشگاه های بزرگ و کوچک

غرفه سازی نمایشگاهی می تواند برای ساخت انواع غرفه های کوچک و بزرگ در نمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. کاربرد غرفه سازی نمایشگاهی هم در نمایشگاه های سرپوشیده و هم در نمایشگاه های روباز می باشد. با این حال لازم است که بر اساس شرایط نمایشگاه و کوچک یا بزرگ بودن آن، بهترین غرفه ها طراحی شوند.

کار طراحی غرفه بسیار تخصصی است. بنابراین، افرادی که در حوزه غرفه سازی نمایشگاهی فعالیت می کنند، باید تجربه و دانش کافی برای این کار را داشته باشند. در این صورت غرفه هایی ایمن و باکیفیت برای هر یک از نمایشگاه ها ساخته می شود. از مزایای غرفه سازی نمایشگاهی، می توان به ساخت غرفه ها با ابعاد و ظاهر متفاوت برای برگزاری نمایشگاه های مختلف دانست. ساخت غرفه برای نمایشگاه ها می تواند باعث برگزاری نمایشگاه ها به نحو احسنت شود.

غرفه سازی گرید A نمایشگاهی

غرفه سازی گرید A نمایشگاهی یکی از روش های غرفه سازی با آخرین استانداردهای جهانی است. در صنعت غرفه سازی نیز یک سری اصول برای ساخت غرفه های ایمن در نظر گرفته می شوند. زمانی که تمامی استانداردها و اصول برای ساخت غرفه در نظر گرفته شوند، می گوییم غرفه سازی با گرید A انجام شده است.

اگر متقاضی دریافت خدمات غرفه سازی هستید، توصیه می کنیم که حتما این خدمات را با گرید A دریافت نمایید. در این صورت هم نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود، هم ایمنی بالایی برای غرفه های نمایشگاهی وجود خواهد داشت.

اسپیس گستران؛ بهترین مرکز فروش و اجاره غرفه نمایشگاهی

با توجه به تقاضای بسیاری از مردم برای ساخت غرفه جهت برگزاری نمایشگاه های مختلف، شرکت های زیادی در این حوزه روی کار آمده اند. اسپیس گستران، بهترین مرکز فروش و اجاره غرفه سازی نمایشگاهی است. این مرکز از بهترین سازه های اسپیس فریم برای ساخت غرفه های نمایشگاهی استفاده می کند تا در نهایت غرفه ها با آخرین استاندارد جهانی پیاده سازی شوند.

 

در صورت نیاز به غرفه سازی در محیط های سرپوشیده و روباز، می توانید با مجموعه اسپیس گستران در ارتباط باشید. این مجموعه چندین سال است که در این حوزه فعالیت می کند. تا به امروز مجموعه اسپیس گستران پروژه های مختلفی را با هدف اجرای غرفه های نمایشگاهی به صورت موقتی و ایمن، با موفقیت به اجرا در آورده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و نحوه اجرای غرفه های نمایشگاهی، می توانید با کارشناسان مجموعه اسپیس گستران در ارتباط باشید.

غرفه سازی نمایشگاهی با گریدA
غرفه سازی نمایشگاهی با گریدA
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Pinterest
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 24 میانگین: 5]
اسکرول به بالا