ارائه خدمات قاب بنر اسپیس فریم نمایشگاهی

بدون شک حتما برای شما بارها پیش آمده است که با مراجعه به فروشگاه یا شرکت های مختلف محو دیدن سر در آن ها شده اید. در حقیقت این فروشگاه ها و سازمان ها با استفاده از بنرهای جذاب و تابلو های شیک سعی می کنند تا نظر متقاضیان خود را از بدو ورود جذب کنند.

جالب است بدانید که تمامی این تابلو های تبلیغاتی توسط انواع قاب بنر ساخته می شوند. در واقع در دنیای امروزی از انواع این قاب ها به عنوان یک مرجع تبلیغاتی و معرفی خدمات و محصولات بهره می گیرند.

توسط اسپیس فریم که نوعی سازه‌ی سه بعدی خرپایی می باشد، می توانیم به ساخت انواع قاب و تابلو تبلیغاتی بپردازیم. همچنین توسط اسپیس می توانیم انواع مختلف این قاب ها را در فضای سرپوشیده و باز اجرا کنیم.

بنر اسپیس
ارائه خدمات قاب بنر اسپیس فریم نمایشگاهی

قاب بنر اسپیس فریم

قاب بنر نوعی سازه سه بعدی می باشد که از آن، جهت نصب قاب بنر نمایشگاهی و حفاظت از بنر ها استفاده می کنند. انواع این قاب ها به علت فریم خاصی که دارند، برای نصب بنر های تبلیغاتی و نمایشگاهی بسیار مناسب می باشند. از آن جایی که قیمت این قاب های نمایشگاهی بسیار مناسب است، از آن ها برای تبلیغات مختلف استفاده می کنند.

هر چه کسب و کارها افزایش پیدا کنند، از قاب اسپیس فریم بیشتر استفاده می شود، زیرا با استفاده از انواع اسپیس ها می توانند به ساخت بنرها جهت تبلیغات کسب و کار بپردازند.

در کمترین زمان ممکن شما می توانید توسط اسپیس فریم ها اقدام به ساخت انواع قاب های تبلیغاتی مورد نظر خود کنید.

انواع مختلف قاب بنر عبارت هستند از:

 • قاب های رول آپ
 • قاب های استند
 • قاب های فلزی
 • قاب بنر اسپیس فریم
 • قاب بنر تبلیغاتی
 • اسپیس بنر مذهبی
 • قاب بنر دیواری

انواع مختلف قاب های ذکر شده از نظر کیفیت، جنس بدنه، ابعاد و اندازه با یکدیگر متفاوت می باشند. با توجه به این که زیبایی و ظرافت محصول طراحی شده از منظر متقاضیان محصول، بسیار حائز اهمیت می باشد، می توان به راحتی نتیجه گرفت که بهترین نوع این قاب ها، قاب اسپیس بنر می باشد.

قاب بنر اسپیس فریم
قاب بنر اسپیس فریم

خصوصیات و کاربرد استفاده از اسپیس فریم قاب بنر

امروزه با پیشرفت فناوری و تولید سازه های مختلف معماری انواع اسپیس فریم ها در بازار عرضه شده است. یکی از کاربردی ترین اسپیس فریم ها، قاب بنر می باشد.

از این نوع اسپیس جهت ساخت قاب بنر نمایشگاهی و انواع تابلو های تبلیغاتی به وفور استفاده می کنند. برخی از کاربرد های این سازه های مقاوم به شرح زیر می باشند.

 • نصب سریع، ظرافت و زیبایی از بارزترین خصوصیات این سازه های خرپایی می باشد.
 • به کار بردن اسپیس قوس دار جهت ایستایی قاب بنر
 • ساخت تابلو عکس و پوستر برای نمایشگاه های هنری
 • حمل و نقل آسان و مناسب بودن قیمت قاب بنر اسپیس فریم نمایشگاهی
 • دوام و استحکام انواع قاب بنر ها که در مقابل باد و طوفان بسیار مقاوم هستند.
 • طراحی منحصر به فرد و تنوع در ابعاد و رنگ های مختلف

با توجه به مزایا و کاربرد اسپیس فریم قاب بنر می توانید از انواع مختلف آن ها سفارش دهید.

خصوصیات و کاربرد استفاده از اسپیس فریم قاب بنر

نحوه سفارش انواع قاب ها و تابلو های اسپیس فریم

با توجه به این که امروزه خرید و سفارش اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و اکثر مردم به دلیل مشغله های کاری فراوان خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می دهند، شما به راحتی می توانید به سفارش انواع قاب ها و تابلو های اسپیس فریم مورد نظر خود بپردازید.

جهت اجاره و فروش قاب بنر اسپیس فریم می توانید به صورت اینترنتی طرح و متن مورد نظر خود را ثبت کنید. با توجه به هر بودجه ای که دارید می توانید از طریق سایت مجموعه ما اقدام به خرید کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

 اجاره انواع قاب اسپیس و قاب بنر نمایشگاهی برای افرادی که به طور موقت قصد تبلیغات برای محصولات و خدمات خود دارند، یک گزینه ی پیشنهادی بسیار عالی می باشد.

شما می توانید انواع طرح ها ومدل های مختلف انواع قاب ها و تابلو های اسپیس فریم را در سایت ما مشاهده کنید. پس از انتخاب نهایی سفارش شما از طریق کارشناسان به بخش اجرایی ارجاع داده می شود.

با انتخاب انواع مختلف تابلو اسپیس که یک چارچوب بسیار جذابی برای انواع بنرهای تبلیغاتی محسوب می شود، شرایط به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات شما به راحتی فراهم می گردد.

جهت اجاره قاب بنر اسپیس می توانید در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت، با کارشناسان مجموعه هماهنگ بفرمایید. هر گونه طرح و مدلی که مد نظر دارید به سرعت آماده ارسال خواهد شد.

عوامل بسیار زیادی از جمله متریال های به کار رفته، سایز، ابعاد و نوسانات شدید بازار در تعیین قیمت قاب بنر اسپیس فریم نمایشگاهی اثر گذار خواهند بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
اسکرول به بالا