قیمت بیلبورد

نرخ مربوط به فروش بیلبورد به پارامتر های متعددی وابسته است برای مثال نوع و کیفیت متریال بکار گرفته شد در ساخت بیلبورد، تجربه مهندسین مسئول ساخت آن، کیفیت و تمیزی جوشکاری های انجام گرفته روی آن و حتی مکان نصب بیلبورد می تواند تاثیر زیادی در تعیین قیمت فروش بیلبورد داشته باشد.

 افراد مختلف می توانند به صورت اینترنتی نیز جهت خرید بیلبورد شهرهای بزرگ اصفهان و یا تهران و کرج  به سایت های مراکز فروش بیلبورد مراجعه کنند.

فروش بیلبورد در تبریز، اصفهان و یا سایر شهرهای بزرگ دیگر بسیار رایج است، کاربران مختلف می توانند با توجه به بودجه مد نظر خود بیلبورد های مناسبی در شهر یزد، مشهد و یا اصفهان تهیه نمایند، مسلماً انتخاب بیلبورد در کلان شهرهای مهم ایران موجب جذب تعداد زیادی مشتری می شود، اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را رونق دهید و پیشرفت چشمگیری داشته باشید باید تبلیغات را جدی بگیرید.

ابعاد و اندازه بیلبورد نیز می تواند قیمت فروش بیلبورد را بالا ببرد، مکان و موقعیت بیلبورد نیز اهمیت زیادی دارد، معمولاً هرچه بیلبورد بیشتر در معرض دید باشد، قیمت فروش آن نیز بالاتر خواهد رفت. نکته مهم و تاثیر گذار دیگر طراحی و ظاهر بیلبورد است، هرچقدر طرح پیچیده تری برای بیلبورد انتخاب کنید آنگاه مخارج تهیه تدارکات آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

توجه داشته باشید که به طور کلی قیمت فروش پایه بیلبورد در شهرهای مختلف مخصوصاً در شهرهای بزرگ بسیار بالا است و انتظار نداشته باشید که با مبلغ خیلی کم بتوانید بیلبورد مناسب خریداری کنید، فروش بیلبورد در نواحی مختلف سطح شهر انجام می گیرد و قیمت پایه آن به موقعیت قرارگیری بیلبورد وابسته است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Pinterest
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
اسکرول به بالا