داربست اسپیس نمایشگاهی

شاید در گذشته برای راه اندازی نمایشگاه های مختلف، نیاز به ساخت ساختمان های عظیم بود. اما باز هم زدن غرفه های متعدد در نمایشگاه ها، کار چندان ساده ای نبوده و نیست. داربست های نمایشگاهی از جمله داربست های اختصاصی هستند که می توانند برای برگزاری نمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. داربست نمایشگاهی جایگزین خوبی برای غرفه های نمایشگاهی قدیمی است. چون هم در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا می شود، هم می تواند با قیمت مناسبی خریداری و یا اجاره گردد.

داربست نمایشگاهی
داربست نمایشگاهی

داربست نمایشگاهی چیست؟

داربست های نمایشگاهی نمونه خاصی از سازه های موقت هستند که می توانند برای نمایشگاه های سراسر کشور مورد استفاده قرار گیرند. این داربست ها که از سازه های اسپیس فریم ساخته شده اند، به راحتی قابل نصب و جمع آوری هستند. هر یک از شاخه های اسپیس فریم در کنار هم قرار داده می شوند و می توان با کمک بست اسپیس فریم آن ها را در هنگام هم محکم کرد. به همین خاطر، اگر نحوه نصب داربست های نمایشگاهی به درستی انجام گیرند، می توان از مقاومت و استحکام این داربست ها نهایت استفاده را برد.

داربست نمایشگاهی اسپیس فریم را می توان با تنوع سایز و ابعاد سفارش داد. بنابراین، در صورتی که نیاز به اجرا و برگزاری نمایشگاه های متعدد در سراسر کشور باشد، اجاره داربست نمایشگاهی می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

قاب بنر
داربست نمایشگاهی، قاب بنر

کاربرد داربست های نمایشگاهی

داربست های نمایشگاهی می توانند بر اساس نیاز هر فرد و مجموعه، با ابعاد و سایزبندی های مختلف سفارش داده شوند. امکان اجرای داربست های اسپیس فریم نمایشگاهی با ارتفاع و طول عرض متفاوت وجود دارد. بنابراین، کاربرد داربست نمایشگاهی برای برگزاری نمایشگاه های مختلف بسیار متنوع است. البته با توجه به اینکه داربست نمایشگاهی یک نوع داربست اسپیس فریم و موقت است، می تواند برای مراسم های مختلف از قبیل جشن و عزاداری ها مورد استفاده قرار گیرد.

ساخت قاب بنر تبلیغاتی با سازه داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم

داربست های نمایشگاهی روباز

داربست نمایشگاهی به دلیل داشتن ساختار خاص و امکان اجرای آن با هر طرح و مدلی، می تواند برای محیط های روباز و سربسته ( داخل سالن) مورد استفاده قرار گیرد. داربست نمایشگاهی که برای نمایشگاه های روباز که در پارک ها و مراکز مختلف اجرا می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد؛ باید دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی باشد.

بنابراین، آبکاری انجام شده برای اسپیس و بست های اسپیس داربست نمایشگاهی روباز اهمیت بسیار زیادی دارد. این داربست ها باید مقاومت کافی در برابر بارش برف، باران و بادهای طوفانی داشته باشند. بنابراین، نصب و کیفیت داربست های نمایشگاهی روباز کمی حساس تر از داربست های نمایشگاهی سربسته داخل سالنی است.

داربست های نمایشگاهی داخل سالن سربسته

داربست های نمایشگاهی سربسته همانطور که از نامشان مشخص است، برای نمایشگاه های داخل سالن مورد استفاده قرار می گیرند. شاید یکی از چالش های افراد برای برگزاری نمایشگاه ها در محیط های سربسته، زدن غرفه های متعدد با سایزهای مختلف باشد. به لطف اسپیس فریم و امکان اجرای آن با سایزبندی های مختلف، می توان داربست های نمایشگاهی داخل سالن را برای نمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار داد. کلیه شاخه های داربست های نمایشگاهی اسپیس فریم از هم جدا می شوند و می توانند با بست به یکدیگر متصل گردند.

اجاره داربست نمایشگاهی

اجاره داربست نمایشگاهی به صورت روزانه یا ساعتی

اگرچه خرید داربست نمایشگاهی برای افرادی که به صورت ماهانه چندین نمایشگاه را راه اندازی می کنند، به یک ضرورت تبدیل شده است. ولی اجاره داربست نمایشگاهی نیز می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. در حال حاضر، امکان اجاره داربست های نمایشگاهی به صورت روزانه و ساعتی فراهم شده است. بنابراین، افرادی که به دنبال راه اندازی یک سازه موقت در نمایشگاه های سرپوشیده و روباز هستند، می توانند اقدام به اجاره داربست های نمایشگاهی (اجاره اسپیس فریم) کنند.

قبل از اجاره داربست نمایشگاهی، باید اندازه داربست و تعداد شاخه های اسپیس مورد نیاز برای اجرای داربست مشخص شود. در این صورت می توان مطابق با سایز ایده آل، اقدام به راه اندازی داربست های نمایشگاهی به صورت موقت کرد. پس از اتمام کار نیز این داربست ها و بست های آن ها جمع آوری می شوند و به شرکت اجاره دهنده، تحویل داده خواهند شد.

کاربرد داربست نمایشگاهی

قیمت داربست نمایشگاهی در تهران

قیمت داربست نمایشگاهی در تهران بر اساس عوامل بسیار متنوعی قابل تعیین است. بنابراین، مشتریانی که قصد دریافت قیمت داربست های نمایشگاهی در تهران را دارند، باید در ابتدا خصوصیات مورد نظر خودشان را برای خرید داربست های نمایشگاهی یا اجاره آن ها در نظر بگیرند. بدیهی است که هر چقدر سایز و ابعاد داربست نمایشگاهی بزرگ تر باشد، قیمت اجاره و خرید آن نیز افزایش پیدا می کند.

مجموعه های برگزار کننده نمایشگاه های سراسر کشور، می توانند برای کاهش هزینه های خود جهت اجاره داربست های نمایشگاهی، اقدام به خرید داربست های اسپیس فریم کنند. در این صورت، دیگر نیازی به اجاره روزانه داربست نخواهد بود و می توان در هر زمان، این داربست ها را با نصب اصولی، مورد استفاده قرار داد. البته نگهداری از داربست های نمایشگاهی برای این مجموعه ها، می تواند کمی چالش برانگیز باشد.

فروش داربست نمایشگاهی

اسپیس گستران؛ مرکز فروش داربست نمایشگاهی

دریافت خدمات برای خرید و یا اجاره داربست نمایشگاهی از طریق مجموعه های معتبر اهمیت بسیار زیادی دارد. در حال حاضر، شمار شرکت هایی که اقدام به ارائه خدمات نصب، اجاره و فروش داربست های نمایشگاهی می کنند، کم نیست. اما این شما هستید که باید با توجه به اعتبار شرکت و مشتریان آن شرکت، از آن خدمات دریافت کنید.

اسپیس گستران یکی از بهترین مرکز فروش داربست نمایشگاهی در استان تهران محسوب می شود. این شرکت به دلیل داشتن تخصص در حوزه فروش داربست های نمایشگاهی، به شما امکان خرید و اجاره داربست نمایشگاهی باکیفیت را می دهد. اسپیس گستران چندین سال است که در حوزه فروش و اجاره داربست های نمایشگاهی فعالیت می کند و به مشتریان بسیار متنوعی در سطح تهران، خدمات خود را ارائه کرده است.

بنابراین، در صورتی که نیاز به خرید داربست نمایشگاهی یا اجاره آن به صورت ساعتی و روزانه را دارید، می توانید با مجموعه اسپیس گستران در ارتباط باشید. در صورت وجود هر گونه سوال در زمینه نحوه خرید و اجاره این داربست ها، می توانید همین حالا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]
اسکرول به بالا